שירותי פוליש

חברתנו מספקת שירותי פוליש מתקדמים עבור קהל הלקוחות העסקיים והפרטיים , כאשר החברה מחזיקה בציוד טכנולוגי מתקדם עבור כל סוגי הרצפות , על מנת לספק את מיטב השירות עבור קהל לקוחותיה. שירותי פוליש באזור המרכז הניתנים בחברתנו , מאפשרים חידוש ומירוק של כל סוגי הרצפות , כאשר השירות מותאם אישית לצורכי הלקוח , אם זה בסוג הציוד הטכני ואם בתחום של קביעת השעה לעבודה , כאשר שירותי פוליש הניתנים בחברתנו עומדים כמו בזמנים, כך גם ביעדים.

פוליש וניקיון

פוליש וניקיון הניתנים בחברתנו מהווה שירות איכותי ומקצועי המאפשר חידוש , מירוק והברקה של כל סוגי הרצפות. עם שירותי הפוליש והניקיון שלנו , אין צורך להחליף את הריצוף! כל סוג של שיש ואבן , ניתנים לחידוש ולהברקה בידי הצוות המקצועי שלנו . חומרי הניקוי המקוריים והאיכותיים, הציוד הטכני המתקדם והניסיון הרב שנצבר במהלך 10 שנות עבודה , כל אלו ועוד תורמים לשירות איכותי ומקצועי ביותר המשאיר תוצאות מבריקות פעם אחרי פעם! פוליש וניקיון הניתנים בחברתנו לכל סוגי הרצפות.

חברות פוליש

חברות פוליש רבות מציעות את שירותיהן עבור קהל הלקוחות העסקיים והפרטיים , כאשר ההבדלים בעיקריים בין אותן החברות מסתכמים בשנות הניסיון בתחום ובסוג של שירות הפוליש שהן מספקות. שירותי הפוליש כיום מתחלקים לשלושה סוגים מרכזיים : פוליש ווקס, פוליש קריסטל ופוליש אקרילי , כאשר כל סוג של פוליש מותאם לסוג מסויים של ריצוף...  חברות פוליש המציעות פוליש קריסטל , הנן המבוקשות יותר שכן סוג זה של פוליש פתרון מושלם עבור כל הסוגים של ריצוף האבן והשיש, כאשר הפוליש מספק ברק מרשים ביותר ללא סימני שריטות או גרירות . חברות פוליש בארץ נבדלות גם בציוד הטכני המשמש להברקת הרצפות , כאשר ציוד טכנולוגי חדיש ומתקדם ומיומנות הצוות בעבודה עם הציוד- מבטיחים תוצאות מרשימות לאורך זמן .