פוליש

אם החלטתם שאתם רוצים לעשות שיפוץ לבית או לדירה שלכם, יש דבר אחד שאתם לא יכולים לשכוח ולא יכולים להתעלם ממנו, והוא: הרצפות. זה לא משנה אם תעשו שיפוץ ענק בכל הבית כי בסופו של דבר אם תתייחסו לניקיון המרצפות הבית לא ייראה מבריק ויפה.

כל מה שצריך לדעת על פוליש

כשמדברים על פוליש מדברים על שיטת ניקיון למרצפות, וכדאי לדעת שהיום אפשר לנקות את כל סוגי המרצפות הקיימות, כולל גרניט פורצלן, קרמיקה ועוד סוגים אחרים. ישנם סוגים שונים של פוליש, והם:

  • פוליש ווקס: הוא מכיל שעווה, באיכות טובה היא מגיעה ל40% מכלל החומר.
  • פוליש קריסטל: נעשה על ידי מכונה שכוללת צמר ואלומיניום. הפוליש מותז על המרצפות והמכונה עצמה היא זו שמחדירה את החומר לתוך פנים האריחים. פוליש זה הינו איכותי ואינו משאירים סימנים.
  • פוליש אקרילי: לרוב עושים שימוש בפוליש כזה במוסדות, בתי חולים וכדומה. פוליש זה מבודד חשמל בצורה מצוינת והוא מונע את השחרת המרצפות לאורך שנים רבות.

איך עושים את זה בפועל

על מנת שתוכלו גם אתם לעשות פוליש בבית אתם צריכים לבחור את הסוג המתאים ביותר, אתם צריכים לדעת איך עושים את זה ואתם צריכים גם את הציוד המתאים ביותר. זו הסיבה לכך שלא כדאי לכם לעשות את זה לבד, כי אם אתם יכולים להתקשר למומחים ולהזמין אותם לבצע את המשימה אז למה לא? לא מדובר על הוצאה כלכלית גדולה מידי ואתם תראו שהתוצאה הסופית תהייה נפלאה.